Rožmitál pod Třemšínem 262 42

Zavolejte nám

+420 318 665 322

Napište nám

kaiserj@tiscali.cz

Kariéra

Náplň práce: pravidelná kontrola parametrů výrobního procesu s výsledky o celkové činnosti, dohlížení na plnění výrobních objednávek z hlediska nastavených termínů a kvality, kontrola a vyhodnocení práce a výroby, řízení směny a výroby dle plánu výroby ve výrobním středisku, zabezpečování efektivního využití pracovní doby a výrobních zařízení, optimalizování výroby za účelem zvýšení produktivity, kontrola kvality a eliminace nejakosti.

Požadujeme: praxi ve výrobním závodě a s vedením lidí, organizační schopnosti a komunikativní dovednosti, flexibilitu a spolehlivost, dvousměnný provoz.

Nabízíme: práci na plný pracovní úvazek, mzda až 100 000 , zázemí stabilní společnosti, nástup možný ihned

Požadujeme: zručnou manuální práci se dřevem, kontrola jakosti, práce dle zadání nadřízené osoby, zkušenosti z dřevařského a lesnického odvětví výhodou, dobrý fyzický stav, dvousměnný provoz, dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti.

Nabízíme: práci na plný pracovní úvazek, mzda až 40 000 Kč, zázemí stabilní společnosti, nástup možný ihned, práce vhodná i pro ženy.

Náplň práce: navážení ve výrobě palet.

Požadujeme: praxe nutná, samostatnost, dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti, průkaz na VZV výhodou, dvousměnný provoz.

Nabízíme: práci na plný pracovní úvazek, mzda až 50 000 Kč, zázemí stabilní společnosti, nástup možný ihned.

Přijmeme zkušeného, zodpovědného, spolehlivého řidiče SK. C+E.

Požadujeme: řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz, digitální kartu.

Nabízíme: pravidelnou práci po celý rok, nadstandardní mzdové ohodnocení, denní návraty domů, práci od pondělí do pátku, dodržování AETRU, nový vozový park (lowdecková souprava, nebo tandem),nástup možný ihned, nebo dle dohody.

Bližší informace na tel: 702 186 776

Zaslání poptávky