Rožmitál pod Třemšínem 262 42

Zavolejte nám

+420 318 665 322

Napište nám

kaiserj@tiscali.cz

Kariéra

Náplň práce: pravidelná kontrola parametrů výrobního procesu s výsledky o celkové činnosti, dohlížení na plnění výrobních objednávek z hlediska nastavených termínů a kvality, kontrola a vyhodnocení práce a výroby, řízení směny a výroby dle plánu výroby ve výrobním středisku, zabezpečování efektivního využití pracovní doby a výrobních zařízení, optimalizování výroby za účelem zvýšení produktivity, kontrola kvality a eliminace nejakosti.


Požadujeme: praxi ve výrobním závodě a s vedením lidí, organizační schopnosti a komunikativní dovednosti, flexibilitu a spolehlivost, dvousměnný provoz.


Nabízíme: práci na plný pracovní úvazek, mzda až 100 000 , zázemí stabilní společnosti, nástup možný ihned

Požadujeme: zručnou manuální práci se dřevem, kontrola jakosti, práce dle zadání nadřízené osoby, zkušenosti z dřevařského a lesnického odvětví výhodou, dobrý fyzický stav, dvousměnný provoz, dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti.


Nabízíme: práci na plný pracovní úvazek, mzda až 40 000 Kč, zázemí stabilní společnosti, nástup možný ihned, práce vhodná i pro ženy.

Náplň práce: navážení ve výrobě palet.


Požadujeme: praxe nutná, samostatnost, dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti, průkaz na VZV výhodou, dvousměnný provoz.


Nabízíme: práci na plný pracovní úvazek, mzda až 50 000 Kč, zázemí stabilní společnosti, nástup možný ihned.

Náplň práce: vnitrostátní a mezinárodní doprava


Požadujeme: zkušenosti, zodpovědnost, spolehlivost, řidičský průkaz sk. C + E, profesní průkaz, digitální kartu


Nabízíme: mzda 50 000 Kč – 70 000 Kč dle výkonu, pravidelnou celoroční práci, dodržování AETRU, nový vozový park (lowdeckova souprava nebo tandem), nástup možný ihned nebo dle dohody

Bližší informace na tel: 702 186 776

Zaslání poptávky